ÚPLŇKOVÝ RITUÁL
Ve sobotu 18.5.2019 v 18:00 hod. v Praze na Vyšehradě u tří kamenů v blízkosti baziliky Petra a Pavla.
Úplněk neboli také plný měsíc (full moon) má velmi silnou energii, kterou můžeme společně sdílet při našich společných meditacích.
Na místech, na kterých se scházíme proběhne společné sladění skupiny, uděláme meditaci s energií Luny, zazpíváme si a posdílíme dojmy a zážitky jak z meditace, tak z naší duchovní cesty, případně se vzájemně pozveme na zajímavé akce.

Můžete se k nám připojit fyzicky na některém z uvedených míst nebo se k nám přidejte a připojte na dálku.
Společná meditace začíná vždy v 18 hodin.

V sobotu 18.5. je úplněk ve znamení ŠTÍRA. Živlem Štíra je voda, zde znamená city, které jsou spojené s neviditelnou silou Pluta. Je to znamení hloubavé a intenzivní. Období Měsíce ve Štíru je charakteristické destruktivními přístupy a snahou vyvarovat se omylů z minulosti. Všichni máme sklony být nezvykle podezíraví. Klíčové slovo je „odhodlanost”, klíčová myšlenka „toužím”.

ÚPLNĚK VE ŠTÍRU
Když máme úplněk ve znamení Štíra, můžete cítit, jak to všude kolem jiskří. Všechno je nabito magickou energií, můžete v sobě probouzet nadpřirozené schopnosti. I babky kořenářky čekaly, až bude úplněk ve znamení Štíra a tvrdily, že bylinky v tuto dobu nasbírané, mají nejsilnější působení. V tuto dobu se kdysi čarovalo na lásku. Když si nějaká žena přála konkrétního muže, tak pod vlivem energií Štíra se začarovávaly předměty, které dotyčného donutily, zamilovat se do ní. Pokud ovšem budete používat magii k tomu, abyste získaly lásku muže, který o vás nestojí, koledujete si o problémy. Může se vám podařit přitáhnout jeho pozornost, ale důsledky vašeho počínání se projeví v budoucnu. Možná si potom neuvědomíte, proč se vám nedaří, ale příčina je často ve vašem nerozumném přání v minulosti. Vlastně téměř vše, co nás v životě potkává, se stalo na základě našich činů a našeho myšlení v minulosti.
Lásku si přát samozřejmě můžete. Když si přivoláváte partnera, dělejte to tak, že nebudete konkretizovat. A tak když probíhá úplněk ve znamení Štíra, můžete si přivolat lásku, otevřít své nadpřirozené schopnosti, nebo přivolat do svého života zázrak. Sedněte si a přemýšlejte, kterou oblast svého života potřebujete uzdravit.

Zaměřit se:
Pohlavní orgány, konečník, anus, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny.
Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.
Lékařský zákrok:
Za Úplňku se žádný lékařský zákrok nedoporučuje!

Zahrada:
+ Sbírat kořeny bylin (mají teď největší sílu)
– Nesušit nadzemní části bylin (nechat na později)
– Nestříhat živý plot (nadzemní části jsou teď citlivé)
– Neřezat stromy a keře
– Nezaštipovat zeleninu a květiny

Místa, kde se scházíme jsou:
Praha – Vyšehrad u Tří sloupů
Lavičky (Velké Meziříčí)
Malíč u Litoměřic (poblíž kamenného kruhu)
Vyskeř (Český ráj)

Těšíme se na vás Kruh 21, spolek druidů

Publikováno v Nezařazené
Datum
18.05.2019