ÚPLŇKOVÝ RITUÁL
Úplněk ve znamení býka proběhne v sobotu 31.10.2020 v 15:49 hodin
Tentokrát každý sám a přesto společně. V 18:00 hod. prožijeme sílu úplňku v blízkosti svých nejbližších a myšlenkou se propojíme do jednoho celku.
Modrý měsíc ve znamení Býka vaše ohnivé emoce více zakotví v zemi a zklidní. Sami pocítíte zpomalení a vychutnávání si věcí, od dobrého jídla až po milování nebo jen pohled z okna. V lásce a vztazích Býk zapůsobí jako harmonizující činitel. Můžete vybudovat hluboké a stabilní vztahy, pokud budete chtít.
Jestliže plánujete dělat kouzla a rituály, je vhodné si je naplánovat tak, aby korespondovaly s právě probíhajícím znamením.
A na co se tento měsíc zaměřit? Býkům vládne živel země, jsou to lidé stabilní, pevní, důslední, klidní a loajální, ale umí být také pohodlní, požitkářští, umínění, hrabiví a zatvrzelí. Jejich heslem je mám, hromadím a vychutnávám. Bývají to schopní statistici, makléři, obchodníci, ekonomové, architekti, řemeslníci a úředníci. Dobrá rada: Pamatujte si, že jakákoli novinka či náhlá změna je pro Býka těžko stravitelná! :)
Pokud jde o léčení neduhů či prevenci je vhodné se v tomto období zaměřit na čelist, krk, chrup, uši, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu a šíji. Z oblasti magie je ideální čas na rituály na zvýšení vzdělání, na spokojené bydlení, prodej nemovitosti a hojnost v domě.
Během úplňku ve znamení Býka si můžete udělat meditaci na dlouhodobý úspěch. Její kouzlo je v tom, že je pro dlouhé trvání je potřeba být vyrovnaný, v rovnováze uvnitř i vně. Tuto meditaci můžete provádět každý den, pro posílení a vyrovnání sebe sama. Je velmi jednoduchá. Zavřete oči a stůjte na jedné noze, tak dlouho, jak to jde. Pak si stoupněte na obě nohy, vydýchejte se a stůjte zase na opačné noze co nejdéle to půjde. Pokračujte ve střídání noh dle potřeby, ideálně každý den od úplňku až do novoluní. Pravidelná meditace Vám pomůže najít vnitřní klid a umění se soustředit na dlouhodobý cíl.

Příští úplněk ve znamení blíženců 30.11.2020

Datum
31.10.2020