ÚPLŇKOVÝ RITUÁL na VYŠEHRADĚ

V neděli 13.10. je úplněk ve znamení BERANA, sejdeme se před 18:00 hod. v Praze na Vyšehradě u Tří kamenů v blízkosti baziliky Petra a Pavla.

Úplněk neboli také plný měsíc (full moon) má velmi silnou energii, kterou můžeme společně sdílet při našich společných meditacích.
Na místech, na kterých se scházíme proběhne společné sladění skupiny, uděláme meditaci s energií Luny, zazpíváme si a posdílíme dojmy a zážitky jak z meditace, tak z naší duchovní cesty, případně se vzájemně pozveme na zajímavé akce.

Můžete se k nám připojit fyzicky na některém z uvedených míst nebo se k nám přidejte a připojte na dálku.

Společná meditace začíná vždy v 18 hodin.

Úplněk v Beranu podporuje samostatnost, aktivitu, pevnou vůli a osobní sílu překonávat překážky. V pracovní oblasti je období tohoto úplňku zcela nakloněno začátkům nových pracovních projektů.

Zklidnění v meditaci vám pomůže najít svoji sebedůvěru a vnitřní odhodlání, díky kterým se můžete pustit i do věcí, které jste dříve dlouhodobě odkládali. Je to rovněž skvělé období pro případnou změnu zaměstnání.

Vliv úplňku na zdraví

Beran je vládcem hlavy včetně očí, uší, zubů a nosu. Úplněk v Beranu je obdobím, kdy byste se měli věnovat dýchacím cestám, vyjít si na procházku a pracovat na svém imunitním systému.

Místa, kde se scházíme jsou:
Praha – Vyšehrad u Tří sloupů

Lavičky (Velké Meziříčí)

Malíč u Litoměřic (poblíž kamenného kruhu)

Vyskeř (Český ráj)

Kamenný kruh Horní Bělá

 

Těšíme se na vás Kruh 21, spolek druidů

Publikováno v Nezařazené
Datum
13.10.2019