Srdečně Vás zveme na jednodenní seminář, na kterém Vás seznámíme s tajemstvím Bohyně Isis a naučíme Vás vědomě pracovat s jejím archetypem.

Starověké civilizace nám zanechaly velmi mocný symbolický odkaz o pohybech energií ve vesmíru a o fungování základních principů existence. Ve většině symbolů pradávných kultur jsou v hlubokých úrovních uložené znalosti, které nám mohou pomoci pochopit systém fungování lidské bytosti a vesmíru, který obýváme. Práce s určitými symboly v nás může nastartovat obnovení funkcí základních archetypů, které jsou nezbytné pro šťastný a harmonický život. Jedním z takových archetypů je postava egyptské Bohyně Isis, která zanechala svoji stopu snad v každé rozvinuté civilizaci a dosah vlivu tohoto symbolu ženství, mateřství a esence celého vesmíru je obrovský.

Vědomá práce s archetypem Bohyně Isis nás posouvá na velmi hlubokou úroveň pochopení toho, co se děje v dnešním světě a jaké jsou jeho hlavní výzvy pro ženu i pro muže. Práce s tímto archetypem nám pomůže zharmonizovat mužskou a ženskou energii v nás a odstraní již nevhodné programy z hlubokých úrovní našeho nevědomí. Může v nás probudit úplně nový pohled na ženský i mužský počátek v nás a pomoci povznést naše vztahy (partnerské, rodinné, přátelské a další) na zcela novou úroveň. Energie, které uvádí do činnosti práce s Bohyní Isis, nám mohou pomoci zpracovat velmi hluboká traumata z naší minulosti.

Přednáší a zasvěcuje: Denis Cevan

Obsah kurzu

Úvod do mystérií starověkého Egypta
Podstata rovnováhy a syntézy ženské a mužské energie
Archetyp Bohyně Isis
Mýty o Isis
Magie Bohyně Isis
Isis v dnešní době – současné výzvy pro ženu a muže
Zasvěcení do energie Bohyně Isis a práce s ní
Řízená meditace
Prostor pro sdílení zkušeností

Termín

neděle 8. 12. 2018

10:00 – 17:00 ( 13:00 – 14:00 pauza )

Místo konání

Praha

(konkrétní adresa bude přihlášeným upřesněna po e-mailu)

Cena

1 500 Kč / seminář

Přihlásit se můžete na následujícím odkaze:

https://www.mysterijniskola.cz/mysterium-bohyne-isis/

Misterijní škola
Publikováno v Nezařazené
Datum
08.12.2018
Pořádá
www.mysterijniskola.cz