Libuše a její odkaz v krajině II

Prožitkové vycházky po stopách kněžny Libuše v Polabí a v Praze.

Kde všude se můžeme setkat s odkazem druidky, hadačky, kněžky Libuše a její družiny?

Pojďme společně nahlédnout do míst spojených s věděním Libuše a její družiny.

Projdeme místa spojená s magií a rituály dávných kněžek, odhalíme kouzlo krajiny, připravíme a prožijeme rituály spojené s odkazem tradic našich předků.

V celém cyklu se můžete těšit na Lysou nad Labem, Rozkoš s Libušiným jezírkem, hrad Mydlovar, Libušinu kuchyňku, Libické hradiště, magický kopec Oškobrh, Vyšehrad, Libušina studánku.

31.7.2019 ve středu před novem ve Lvu se sejdeme v 18:00 v Praze, na zastávce tramvaje Podolská vodárna a pokračovat budeme pěšky na Vyšehrad.

Místo setkání ZDE u zastávky tramvaje Podolská vodárna

S sebou si vezměte vhodné oblečení. Vhodné je oblečení v bílé, červené, nebo tmavé barvě, pro ženy dlouhé sukně, vykuřovadla, rituální předměty, kamínky, nádobu na vodu a voda ve skleničce z vaší studánky, řeky v okolí.

Příspěvek na organizaci 250 Kč pro předem přihlášené, na místě 350 Kč

(platby po dohodě na účet a nebo na místě)

Těším se na Vás Zdena Živa

www.zivazmena.cz

Navštívit můžete také další vycházky:

14.7.2019 v neděli před úplňkem v Kozorohu se sejdeme v 10.00 v Lysé nad Labem v zámeckém parku, pokračovat budeme auty do obce Rozkoš k Libušině jezírku a hradu v Mydlovarském luhu – více informací

18.8.2019 v neděli před úplňkem ve Vodnáři se sejdeme v 10:00 v Libici nad Cidlinou před Obecním úřadem, půjdeme na Libické hradiště, na Libušinu kuchyňku a pokračovat budeme na magický kopec Oškobrh, kde putování s Libuší zakončíme –více informací

Publikováno v Nezařazené
Datum
31.07.2019
Pořádá
Zdena Živa www.zivazmena.cz