Libuše a její odkaz v krajině I

Prožitkové vycházky po stopách kněžny Libuše v Polabí a v Praze.
Kde všude se můžeme setkat s odkazem druidky, hadačky, kněžky Libuše a její družiny?
Pojďme společně nahlédnout do míst spojených s věděním Libuše a její družiny.
Projdeme místa spojená s magií a rituály dávných kněžek, odhalíme kouzlo krajiny, připravíme a prožijeme rituály spojené s odkazem tradic našich předků.
V celém cyklu se můžete těšit na Lysou nad Labem, Rozkoš s Libušiným jezírkem, hrad Mydlovar, Libušinu kuchyňku, Libické hradiště, magický kopec Oškobrh, Vyšehrad, Libušina studánku.

14.7.2019 v neděli před úplňkem v Kozorohu se sejdeme v 10.00 v Lysé nad Labem v zámeckém parku, pokračovat budeme auty do obce Rozkoš k Libušině jezírku a hradu v Mydlovarském luhu.

Místo setkání ZDE – Náměstí B.Hrozného Lysá nad Labem

S sebou si vezměte vhodné oblečení na celý den. Vycházku zakončíme koupáním, vezměte si ručník a plavky. Vhodné je s sebou mít pití a jídlo dle své potřeby. Vhodné je oblečení v bílé, červené, nebo tmavé barvě, pro ženy dlouhé sukně, vykuřovadla, rituální předměty, kamínky, voda ve skleničce z vaší studánky, řeky v okolí.

Příspěvek na organizaci 550 Kč pro předem přihlášené, na místě 650 Kč
(platby po dohodě na účet a nebo na místě)

Těším se na Vás Zdena Živa

www.zivazmena.cz

Navštívit můžete také další vycházky:

31.7.2019 ve středu před novem ve Lvu se sejdeme v 18:00 v Praze, na zastávce tramvaje Podolská vodárna a pokračovat budeme pěšky na Vyšehrad – více informací

18.8.2019 v neděli před úplňkem ve Vodnáři se sejdeme v 10:00 v Libici nad Cidlinou před Obecním úřadem, půjdeme na Libické hradiště, na Libušinu kuchyňku a pokračovat budeme na magický kopec Oškobrh, kde putování s Libuší zakončíme.
více informací

 

Těším se na Vás

Zdena Živa

www.zivazmena.cz

 

Publikováno v Nezařazené
Datum
14.07.2019
Pořádá
Zdena Živa www.zivazmena.cz