Vážení přátelé, druidi, geomanti a jiní příznivci práce s krajinou,

dovolujeme si vás tímto jako spolek druidů ČR pozvat 17.6.2018 na AKTIVACI Pražského energetického okruhu spolu s tětivami a Pražské spirály. Předpokládaný začátek je v 10:00. Přesný čas, místo setkání a další informace o organizaci budou doplněny. Sledujte prosím tyto stránky. Jedná se o velmi zásadní událost a v podstatě o finální dokončení jednoho velkého projektu. Hromadnou aktivací okruhu odstartují ty nejzásadnější transformační a léčebné procesy, a to nejen pro Prahu a českou kotlinu, ale ve finále i pro celou Evropu, která to v této nelehké době opravdu potřebuje. Hlavním cílem samozřejmě zůstává energetizace, posílení a ochrana české kotliny, která je z hlediska dalšího duchovního vývoje lidstva velmi významná.

Tento celý projekt byl dlouhá léta pečlivě připravován stovkami druidů a byly mu věnovány tisíce člověkohodin významné energetické práce. Okruh je energeticky dotován jedněmi z nejsilnějších energetických míst naší planety, odkud jsme dostali povolení přitáhnout tyto velmi mocné energie a napojit je na pražský energenický okruh. Mnohem více informací samozřejmě dostanete přímo na akci aktivace okruhu.

K původním 36 místům energetického okruhu přibylo 21 míst na tětivách a 50 míst pražské spirály. Rádi vám poradíme a pomůžeme najít místo, které by pro vás bylo zajímavé. Pro přehled se můžete podívat na seznam jednotlivých míst, které budou součástí letošní aktivace. Jedná se o největší akci svého druhu a je potřeba, aby se zúčastnil co možná největší počet příznivců, abychom pokryli všechna aktivovaná místa. Můžete nás kontaktovat info@druidi.cz

Akce je téměř celodenní a po její skončení následuje společný závěrečný rituál na Vyšehradě. Dovolujeme si připomenout, že účast na projektu podobného měřítka vám může pomoci posunout se na vaší duchovní cestě, otevřít v sobě hluboký zdroj poznání, objevit svoje opravdové schopnosti a mnoho dalšího. Je to zároveň i velmi krásný čas stravený s lidmi, kteří jsou naladěni na podobné vysoké vibrační hladině. Být součástí něčeho tak velkého, společně se stovkami dalších přitomných lidí, je jeden z nejkrásnějších pocitů, které zde na Zemi můžete prožít.

Těšíme se na Vás

Spolek druidů KRUH 21
www.druidi.cz

Publikováno v Nezařazené
Datum
17.06.2018

Napsat komentář