ÚPLŇKOVÝ RITUÁL na VYŠEHRADĚ

Úplněk ve znamení RAKA proběhne v PONDĚLÍ 30.12.2020 v 4:24 hodin.
Sejdeme se před 18:00 hod. v Praze na Vyšehradě u Tří kamenů v blízkosti baziliky Petra a Pavla.
Úplněk neboli také plný měsíc (full moon) má velmi silnou energii, kterou můžeme společně sdílet při našich společných meditacích. Na místech, na kterých se scházíme, proběhne společné sladění skupiny, uděláme meditaci s energií Luny, zazpíváme si a posdílíme dojmy a zážitky jak z meditace, tak z naší duchovní cesty, případně se vzájemně pozveme na zajímavé akce.
Můžete se k nám připojit fyzicky nebo se k nám přidejte a připojte na dálku.
Další místa, kde probíhají meditace:
Plzeň

Úplněk v Raku přináší citlivost a zaměření na rodinu a nejbližší. Račí obětavost a láskyplnost nám může z prosincových svátků a přechodu do konce roku udělat skutečný postup na další duchovní level. Ve stejném duchu působí i numerologické poselství čísla 2, které podporuje duchovní pohled na život a vztahy. Stejně tak působí i indiánský Úplněk dlouhých nocí. Zdá se, že pod vlivem všech těchto poselství nám Luna pomůže vykročit do nového roku jako bytostem očištěným od starých zátěží, otevřeným lásce a připraveným na nový začátek.
Rak je citlivý a introvertní ochránce rodinného krbu. Tvor žijící ve vodě, omývaný city. Má stálou touhu po něčí blízkosti, něze a intimitě. S tím se také pojí stálá touha po bezpečí, které pro něj symbolizuje objetí a zázemí domova. Je pravá doba věnovat se svým blízkým, rodině, partnerovi přátelům. A také poznávat členy rodiny, s kterými jste si toho doposud moc neřekli. Mohou být pro vás hotovým objevem. Úplňkovou dobu využijte k zútulnění domova, ostatním tím ukážete, čím je domov i pro ně důležitý. Také se snažte tulit se a dělat si doma navzájem radost. Komorní procházky do přírody se doporučují, daleké a drahé cesty v tomto období radši nepodnikejte. Užijte si své bohaté a hluboké city, obdarovávejte jimi ostatní, ale braňte se citovému vyčerpání. Jak? Hodně spěte, jezte do syta, ale lehce, nepijte alkohol, poslouchejte klidnou hudbu. Nezapomeňte, že síla úplňku se projevuje tři dny před kulminací Luny a tři dny po ní. S trochou soustředění bude pro vás toto citově bohaté račí období velkým darem.
POZOR!
Žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém, sternální kost.
Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.
Společná meditace začíná vždy v 18:00 hodin.
Těšíme se na vás Kruh 21, spolek druidů

Datum
30.12.2020