ÚPLŇKOVÝ RITUÁL na VYŠEHRADĚ

Úplněk ve znamení BLÍŽENCŮ proběhne v PONDĚLÍ 30.11.2020 v 10:29 hodin.
Sejdeme se před 18:00 hod. v Praze na Vyšehradě u Tří kamenů v blízkosti baziliky Petra a Pavla.
Úplněk neboli také plný měsíc (full moon) má velmi silnou energii, kterou můžeme společně sdílet při našich společných meditacích. Na místech, na kterých se scházíme, proběhne společné sladění skupiny, uděláme meditaci s energií Luny, zazpíváme si a posdílíme dojmy a zážitky jak z meditace, tak z naší duchovní cesty, případně se vzájemně pozveme na zajímavé akce.
Můžete se k nám připojit fyzicky nebo se k nám přidejte a připojte na dálku.
Další místa, kde probíhají meditace:
Plzeň
Astrologický symbol BLÍŽENCI
Zvýší také dar výmluvnosti, takže se nám mohou podařit věci, k nimž jsme se dříve nemohli rozhýbat. Osmičkový náboj této Luny nabíjí všechny bytosti velkou silou a rozhodností. Indiánský Bobr dodává tomuto období pracovitost a vytrvalost. Dobrá konstelace pro rozjíždění či dotahování náročné práce, rozmnožení financí či zakládání firmy.
Blíženci jsou multifunkční bytosti, které často dělají několik činností najednou a všechny dobře. Mají dar proniknout na kořen věci, naučit se řemeslo, pochopit princip. Jejich nešvarem je to, že pokud je daná věc přestane bavit, utečou od ní a nedodělají své dílo. Jde také o místy komunikace, jejich výřečnost je nejvyšší z celého zvěrokruhu a také nejdokonalejší, co Blíženec, to Cicero. Blíženci se hodí na právníky a obhájce či na prodejce různých produktů, zpravidla jde o vyspělé technologie nebo i umění. Blíženec vás o své pravdě prostě přesvědčí. I my nyní dostaneme blíženecký dar od Luny v tomto znamení. Pokud si tedy potřebujete s někým něco vyříkat či vést obchodní jednání, je ta pravá chvíle. Protože Blíženec neposedí a lákají ho dálky, bude v období blíženeckého úplňku doba velmi vhodná pro cestování, navazování nových přátelství a poznávání nových věcí. Využijte této energie a držte se dvou principů: Hýbejte se a komunikujte. Uvidíte, co vám to přinese. Nezapomeňte, že plná Luna působí asi tři dny před kulminací a tři dny po ní. To, co v té době „nastartujete“, si uchová tuto energii.
• Při kontaktech s ostatními se snažte o co nejrealističtější pohled na věc a nedívejte se na svět růžovými brýlemi. Nepodléhejte vlastní pohodlnosti a náladám.
• Zdraví: Chraňte si ruce, ramena, plíce a průdušky.
Společná meditace začíná vždy v 18:00 hodin.
Těšíme se na vás Kruh 21, spolek druidů

Datum
30.11.2020