ÚPLŇKOVÝ RITUÁL na VYŠEHRADĚ

Úplněk ve znamení LVA proběhne Ve ČTVRTEK 28.1.2021 Ve 20:16 hodin.
Sejdeme se před 18:00 hod. v Praze na Vyšehradě u Tří kamenů v blízkosti baziliky Petra a Pavla.
Úplněk neboli také plný měsíc (full moon) má velmi silnou energii, kterou můžeme společně sdílet při našich společných meditacích. Na místech, na kterých se scházíme, proběhne společné sladění skupiny, uděláme meditaci s energií Luny, zazpíváme si a posdílíme dojmy a zážitky jak z meditace, tak z naší duchovní cesty, případně se vzájemně pozveme na zajímavé akce.
Můžete se k nám připojit fyzicky nebo se k nám přidejte a připojte na dálku.
Další místa, kde probíhají meditace:
Plzeň

Konečně jsme se dočkali prvního úplňku roku 2021. Jaký bude lednový lví úplněk? Naprosto nečekaný!
Luna bude ve znamení Lva a Slunce ve Vodnáři, takže nejintenzivněji budou úplňkovou noc prožívat právě tato dvě znamení! Neobvykle silné pocity můžete očekávat i v případě, že máte v některém z těchto znamení ascendent, měsíční znamení nebo některou planetu ve vašem osobním horoskopu narození. Ať už jste narozeni kdykoliv, lví úplněk přichází s tématem vašeho ega, sebevědomí, úspěchu a seberealizace. To stojí v opozici k vodnářským hodnotám svobody, spolupatřičnosti, rovnosti a idealismu.

Z hlubin duše se tedy budou ve dnech těsně před úplňkem vynořovat právě tato témata, úplněk přinese vyvrcholení jejich energie a snad i nové poznání a pochopení. Poté se konečně napětí uvolní a bude pozvolna klesat. V úplňkovém rozjímání, meditaci nebo věštění je teď šance udělat si jasno v otázkách, jakým způsobem se chcete v životě prosadit, čeho dosáhnout, co vytvořit – a jak je toto všechno, co můžete v reálném světě vykonat, v souladu nebo v rozporu s vašimi hlubšími ideály a sny, případně s potřebou svobody, volnosti a nezávislosti.
Lev – Srdce, aorta, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls.
Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Společná meditace začíná vždy v 18:00 hodin.
Těšíme se na vás Kruh 21, spolek druidů

Datum
28.01.2021