ÚPLŇKOVÝ RITUÁL na VYŠEHRADĚ

Úplněk ve znamení PANNY proběhne v SOBOTU 27.2.2021 v 9:17 hodin.
Sejdeme se před 18:00 hod. v Praze na Vyšehradě u Tří kamenů v blízkosti baziliky Petra a Pavla.
Úplněk neboli také plný měsíc (full moon) má velmi silnou energii, kterou můžeme společně sdílet při našich společných meditacích. Na místech, na kterých se scházíme, proběhne společné sladění skupiny, uděláme meditaci s energií Luny, zazpíváme si a posdílíme dojmy a zážitky jak z meditace, tak z naší duchovní cesty, případně se vzájemně pozveme na zajímavé akce.
Můžete se k nám připojit fyzicky nebo se k nám přidejte a připojte na dálku.
Další místa, kde probíhají meditace:
Plzeň
Druhý úplněk roku 2021 ve znamení Panny. Víte, co vám jeho magická síla přinese?
Naproti znamení Panny stojí ve zvěrokruhu Ryby, a v nich se nyní nachází Slunce. Únorový úplněk tedy bude mimořádně intenzivní právě pro vás, kdo jste se narodili v některém z těchto dvou znamení. Ale i všem ostatním přinese tento den Pannovská a Rybí témata. Touha po pořádku, systému, dokonalosti a čistotě, která je typická pro energii Panny, se teď setkává s intenzivními pocity, intuicí a hlubinami podvědomí, které naopak přináší energie Ryb. A tyto dvě veličiny mohou být v našich životech v příkrém protikladu!

Právě teď o úplňku se nám tato témata otevírají, umožňují nám ponořit se hlouběji do svých vlastních pocitů a intuitivních znalostí a najít tam další směrování pro svůj život. Budeme ovšem cítit potřebu si všechno poznání a pochopení, které k nám takto na pocitové úrovni přijde, pojmenovávat, zařazovat a hledat v tom nějaký systém. Možný je však i opačný scénář – tolik budete při světle úplňku přemýšlet o životě a snažit se věci utřídit, až vám najednou věci začnou dávat logické souvislosti, a pak se najednou objeví i takový ten zvláštní „aha“ pocit a spadne vám velký kámen ze srdce. Budete zkrátka vědět, že jste vyřešili něco hluboko uvnitř! A takové věci se nejlépe řeší o samotě a v klidu, tak si to dopřejte!
Po zdravotní stránce nám znamení Panny ovlivňuje trávící systém. Citlivější než jindy jsou zejména střeva a slinivka břišní. Každopádně se vyhýbejte operacím a lékařským zákrokům na těchto orgánech, pokud to jde byť jen trošku odložit. Hrozí totiž větší riziko komplikací. Obecně se o úplňku nedoporučují žádné operace a zákroky, ani na jiných částech těla, takže s výjimkou těch nejakutnějších jimi svůj organismus zbytečně nezatěžujte.
Společná meditace začíná vždy v 18:00 hodin.
Těšíme se na vás Kruh 21, spolek druidů

Publikováno v Nezařazené
Datum
27.02.2021