Rádi bychom vás pozvali na tvořivý seminář PROMĚNA, který se bude konat první zářijový víkend v Osho centru Lažany u Štědré (blíže v domečku-zemělodi Prapati a v keramické dílně). Sama Ma Anand Prapati k tomu píše:

Před mnoha lety mé oči kdesi přelétly řádky se starým indiánským příslovím. Praví se v něm, že každý z nás v sobě uchováváme dva vlky – jeden je láskyplný, radostný, tvořivý a druhý je temný, zlostný, destruktivní. Záleží jen na nás, kterého vlka v sobě krmíme.
A právě vědomé „ladění se“ a možnost volby si tento víkend připomeneme.

Dovolte mi přiblížit vám čokoládovou náplň tohoto programu:

Po ránu si společně zacvičíme cviky pro harmonizaci energetických drah orgánů, Osho divine healing, Pět tibeťanů. Večer zvolíme vhodnou Osho meditaci.

Část každého dne strávíme v keramické dílně, kde si každý vytvoří něco pro sebe a zároveň dáme vzniknout jednomu společnému dílu. Postup při tvarování hlíny je takový, že něco vyrobíme, to potom alespoň týden nebo dva schne, následuje první výpal v peci. Po tomto víkendu se tedy domluvíme, jaká bude konečná podoba vaší tvorby a kdy si věci vyzvednete či doděláte.

Další část dne si budeme povídat a procvičovat následující témata:

  • „Své radosti a strasti si volíme dřív než je prožíváme.“ (Khalil Gibran) Procvičíme, jak si chystat raději radost :)
  • „Jedinou cestou, jak se osvobodit od utrpení, je láska.“ (Budha) Umění milovat budeme trénovat non stop, ale nebojte, není to taková fuška :) Spíš zábava.
  • Přátelský a láskyplný postoj k našemu tělu a mysli jako cesta k radostnému bytí. Podíváme se, jak směřovat své myšlenky a jak využít skrytou energii v našem těle.
  • Občerstvení vzpomínek na základní vesmírné zákony. Jsme-li s nimi v souladu, přichází úleva a uvolnění.
  • Seznámení s naším novým kamenným kruhem, kde můžeme trénovat svou intuici vnímáním živých kamenů a jejich energie, napojení vzhůru či úpravu zdraví. V kroužku si také zazpíváme, zameditujeme a zažijeme závěrečný rituál proměny.

Těším se na společné setkání a krmení našeho vybraného vlka.

S láskou Prapati

termín konání: 4.-6. září 2015 (od pátku večer do neděle večer)
místo konání: Lažany u Štědré, KV kraj
cena pro absolventy Druidské školičky: 1700 Kč (jinak cena 3700 Kč – kurzovné, ubytování a strava)
kontakt: tel. 602875587, email: prapati@seznam.cz

P.S. „Nic vám nebude dáno, pokud o to nepožádáte. Nic vám nebude dáno, dokud nebudete připraveni to přijmout. Pak se ale nebe otevře a vloží vám vše do rukou.“

Saint Germain