Vážení přátelé a kolegové, vy všichni, jimž není lhostejný osud této země a její budoucnosti,

dovolujeme si vás oslovit jménem KRUH21, spolku druidů ČR, protože se přiblížil nejvýznamnější geomantický počin letošního roku v ČR (a nejspíše v celé Evropě):

Spuštění druhé fáze energetického Okruhu středními Čechami
v pondělí 28. 9. 2015 (státní svátek, spojený s českou státností)

Podělte se o zážitek!

Účastnili jste se s námi spuštění druhé fáze energetického Okruhu středními Čechami a rádi byste se podělili o fotografie? Budeme rádi! Zvolte prosím možnost “Vybrat soubor” a následně klikněte na “Nahrát fotografii”. Pokud pro nás máte víc fotografií, tak celý postup opakujte několikrát po sobě. Děkujeme.

Do popisu fotografie prosím uveďte krátký komentář + své jméno, ať víme, komu za fotografie poděkovat.

[ngg_uploader id=1]

okruh-kolem-prahy

Zveme vás, abyste spolu s námi prožili jedinečnost okamžiku otevření Nebe a Země při kompletní aktivaci linie Okruhu a procítili průtok jeho energie.

Jeho loňského spuštění se zúčastnilo na 200 druidů a geomantů, posílených přáteli z řad nejširší veřejnosti. V letošním roce už také přivedeme vygenerovanou energii Okruhu, energii Země a Nebe, do centra Prahy, aktivujeme vybrané dávné systémy, které tak pročistí a posílí to, co zde bylo vytvořeno před tisíci lety, naposledy za vlády císaře Karla IV, výjimečného znalce krajiny a pokračovatele starých druidských tradic.

Spuštění Okruhu má tři základní cíle:

  1. udržet a ještě navýšit energii české kotliny a přivést tětivovými paprskovými liniemi energetický proud do Prahy, na dávná silová místa, teď skomírající, aby se zvedla energie v duchovním centru budoucí Evropy, odtud se dalšími již stávajícími dávnými liniemi bude šířit oblastmi dnešní České republiky.
  2. souběžně regenerovat poškozenou krajinu pozemními Ley Lines a eliminovat alespoň zčásti negativní vliv civilizace – od dálnic, elektrických vedení až po vydolování.
  3. přiblížit veřejnosti dávná a posvátná místa, z nichž vyvěrají kořeny obyvatelstva této země, vytvořit na řadě z nich prohlídkové trasy s informacemi o těchto svatyních a silových místech, o jejich charakteru (léčivém, spirituálním, komunikačním apod.). Umožnit tak pochopit, kdo jsme a jaký je náš původ, bez ohledu na to, odkud jsme sem přišli.

Rezervujte si, prosím, tento den 28. 9. spojený s českou státností pro velkou práci po mnoha tisíciletích v české kotlině, jestli to tak budete cítit.

Proto, abyste si mohli vybrat místo, které vám bude blízké nebo vás bude přitahovat, jsme naplánovali prohlídky jednotlivých míst Okruhu o následujících víkendech, počínaje 5. zářím.

Jménem spolku druidů ČR Kruh21

Zbyněk Aladin

Pro potvrzení účasti pište prosím na adresu: info@druidi.cz. Potvrzeným účastníkům zašleme podrobnější informace.

Prosíme, přepošlete tuto informaci všem, o kterých si myslíte, že by je to mohlo zajímat, úspěšné rozběhnutí druhé fáze aktivace Okruhu je podmíněno dostatečným množstvím účastníků. Vítán je každý, kdo alespoň trochu umí nacítit energii, vše už je totiž připraveno a tak jde „jen“ o samotnou aktivaci za účasti co největšího počtu lidí.