Jako každý rok i letos my druidé žijeme Slunovratem. V neděli 21. 06. 2020 zveme vás i ostatní zájemce na společnou oslavu letního slunovratu spojenou s Aktivací hraničních hor a propojením Čech a Moravy. Zvolili jsme mimořádný den 21.06. 2020, kdy je letní půlnoční Slunovrat podpořen od 5:59 do 9:07 raním prstencovým zatměním Slunce Lunou. Luna jako ženský symbol se dotkne Slunce, mužského symbolu, a společně vyzáří jednotu a harmonii na naši planetu. K tomu ještě v 8:41 nastane Novoluní. Luny tedy bude přibývat a začne vzrůstat slapová energie z vesmíru, aby v tento okamžik vzniku nového a rostoucího podpořila náš záměr. Samotný letní Slunovrat je spojen s nejsilnějším energetickým vyzářením Země během roku, tedy nemohli jsme k této aktivaci zvolit lepší datum a čas – aktivace a propojení začne ve 12 hodin.
Záměrem je Ochrana a posílení duchovního srdce Evropy a láskyplné propojení Čech a Moravy. Informace, že česká kotlina je duchovním srdcem Evropy, je známá již po tisíciletí. V době baroka bylo zvykem malovat Evropu jako ženské tělo a srdce bylo umístěno právě v oblasti Bohemie.
Pohraniční hory, které až na malé výjimky obklopují celou Českou republiku, tvořily odedávna přirozenou hráz proti nepřátelským vpádům a již před více než stoletím se navíc staly vyhledávaným místem pro turistiku a sport. Každé pohoří, lemující ze všech stran území České republiky, má mírně odlišný charakter – všechna však mají mnoho společného. I když tyto horské oblasti byly obydleny již v dávné minulosti, přece jen se zde činnost člověka nijak nepříznivě neprojevovala. Přetrvaly tu mnohé vzácné druhy rostlin a živočichů i celé ekosystémy. A samozřejmě i energetické systémy.
Pojďme tedy společně znovu posílit jejich sílu i funkci a společně s ostatními kolegy druidy předat energii i do významné energetické linie, spojující od pradávna Čechy a Moravu, od Bílých Karpat až po Krušné hory.
Nedělní slunovratové setkání můžete společně se všemi účastníky podpořit i vy, kteří se s námi druidy na horách o aktivaci hraničních hor nepotkáte.
V sobotu 20. 6. ve 21 hodin se na 7 minut setkáme při společné meditaci zaměřené na harmonii území Čech a Moravy. Záměrem je aktivace hraničních hor, obnovení spojení sedmi posvátných hor s Řípem, centrální horou české kotliny, a místem s největším množstvím dálkových připojení – ley lines i aktivace osy českomoravské sounáležitosti.
Motto meditace i nedělní akce je – Společně tvoříme pro duchovní srdce Evropy, v čistotě, jednotě a lásce. Nechť se území České republiky stále víc stává harmoničtějším, zdravějším, bezpečnějším a laskavějším ke všem bytostem, které na něm žijí, stejně tak i lidé zde žijící se stále více propojují s přírodou a touto zemí. Děláme vše pro zdravou přírodu a harmonickou budoucnost této země.
S tímto záměrem se setkáme ještě po dvě další soboty, 27. 6 a 4. 7., vždy od 21,00 hodin do 21,07. Podpoříme tak procesy, které začnou po slunovratové aktivaci hraničních hor.
S vděčností
Druidé.cz