KRUH21 je největší druidská organizace ve střední Evropě. Abychom mohli opravovat, regenerovat a využívat energetické toky – ley lines, dračí žíly – na povrchu Země, je potřeba se neustále učit a získávat zkušenosti. Také na letošní rok jsme pro vás připravili cesty za poznáním a duchovním růstem. Jsme druidové a tak naše transformační cesty povedou po místech síly, spirituality a léčení po celé Evropě i severu Afriky.

„Ta nejryzejší silová i duchovní místa se nachází v Irsku,“ budou možná tvrdit nejen lidé s keltskými geny. Pravdou je, že v Irsku jsou tisíce megalitických staveb a velká část z nich je funkční. Pokud umíte místo aktivovat, dosáhnete transcendentálních zážitků, transformace vědomí nebo i zasvěcení. Proto letošní (už sedmá) irská výprava bude opět obsahovat celé spektrum možností. Projdeme transformací v kamenných kruzích (víte, že jen v oblasti Corku je asi stovka velkých kamenných kruhů?), zastavíme se na léčivém místě, duchovních místech, zažijeme společné i individuální zasvěcení na místech k tomu kdysi dávno připravených a postavených. Průvodcem k tomu nám bude divukrásná irská krajina. Sledujete-li seriál druidky Hanky z loňské cesty (Irsko), pak čtete popis cesty, vidíte krásné fotografie – ale to vám nedá prožitek – voňavý vítr ve tváři, hru oblak a slunce (jakou neuvidíte nikde jinde na světě), energie procházející tělem a především osobní transformace. Vlastní zkušenost je nesdělitelná a nenahraditelná. I chuť guinesse je rozhodně lepší, než když si ho koupíte u nás.

Irsko má pro druidské poutníky velkou výhodu oproti Česku: Na území přibližně stejně velikém žijí jen dva miliony obyvatel (z toho asi milion v Dublinu) a tudíž velká část území je liduprázdná, zato s mnoha ovcemi postříkanými různobarevnými spreji, aby si je majitelé od sebe poznali. Proto můžeme zažít to, co už jinde v Evropě nelze – samotu v krásné krajině, divokost přírody, opuštěná megalitická místa nad oceánem, prožitek svobody. Kamenné kruhy, dolmeny, svatyně, vysoké a duté mohyly, rané křesťanské památky – to v takovém množství a funkčnosti už jinde nenalezneme. Pokud byste se chtěli podívat do jiné úrovně Irska a zažít během 12 dnů něco unikátního a krásného, dejte vědět zde.

Jinou úroveň druidského poznání nabízí Anglie. Letošní zářijová cesta je zaměřená na jih, povede Cornwallem i Dartmoorem. Projdeme významnou megalitickou oblast i krásná místa spojená s legendami o rytířích Kulatého stolu a králi Artušovi. Navštívíme jejich zasvěcovací místa včetně jeskyně známého druida Merlina, abychom tam mohli zažít kontakt s vysokými energiemi duchovního prostoru a projít stejnou transformační a povznášející zkušeností jako kdysi oni. Po Michaelské energetické linii se přes Camelot a Avalon dostaneme až na nejjižnější místo Anglie – posvátné Michaels Mound – a pak se přes kanál La Manche lodí přeplavíme do Francie, na její kontinentální pokračování. Francouzská část cesty ukáže opět to nejkrásnější – posvátná místa jako Mont St. Michel, Chartres, místa templářů… Všude s osobními transformacemi. Podrobnější informace o dvanáctidenní výpravě zde.

Řím letos oslavuje 2770. výročí založení Města – numerologicky šťastná sedmička – a tak i tam bude směřovat naše výprava, právě na víkend oslav. Starověký Řím založený duchovním národem Etrusků však především skrývá řadu mystických míst síly. Od pátku do pondělí projdeme to nejvýznamnější z Města. Transformace a zasvěcení, individuální poznání skrytých míst i návštěva toho nejkrásnějšího a nejvýznamnějšího z turistického města Řím. A večer oslavy na mnoha místech Města. O Římu se říká, že je městem lásky (Roma – Amor) – a termín 21. až 24. dubna je ideální čas romantické i mysterijní návštěvy. Podrobnosti zde.

Další z druidských výprav bude počátkem října směřovat za Egyptskými mystérii. Navštívíme silová místa, kam není obvyklý přístup, i pyramidy a chrámy známější. Za poznáním tajemství projedeme Egyptem od severní Alexandrie až k jihu. Egypt je starou zemí, v níž studovali všichni velcí zasvěcenci a mágové věků, od Pýthágora až po Saint Germaina. Takový prožitek spojení s informačním polem a pradávné iniciace nelze najít nikde jinde na světě. Pokud byste se chtěli této unikátní cesty zúčastnit, informace naleznete zde.

To je jen krátký výňatek z letošních druidských cest za poznáním sebe i světa. Na všechny je potřeba se v případě zájmu přihlásit co nejdříve, jako obvykle je počet míst omezen. Těšíme se na společné setkání.

Aladin