Summer_Solstice_Sunrise_over_Stonehenge_2005Zveme všechny zájemce na aktivaci Slunovratové „jeruzalémské linie“, procházející pražskými rotundami. Vycházejícímu Slunci pomůžeme energeticky protáhnout starobylou linii od Znojma přes Vysočinu až do Prahy, posílit nejen toto město i s jeho obyvateli, tak jak to dělali zasvěcenci téměř po tisíc let. Odtud se energie dálkovými liniemi rozlije po území celé ČR.

Pokud se chcete účastnit setkání ve Znojmě, na Křemešníku nebo v Praze, dejte nám vědět na info@druidi.cz vámi upřednostňované místo, na kterém byste se rituálu chtěli účastnit.

Jednotlivé body jeruzalemské linie:

Budeme rádi, když přijdete na informační schůzku, která začne v pondělí 21. 12. od 18:00 poblíž sochy Bruncvíka u Karlova mostu, kde provedeme krátký rituál sladění a rozdělíme se na šest míst v Praze, abychom na nich mohli následujícího rána zahájit postupnou aktivaci linie tak, jak bude Prahou postupovat první ranní paprsek “znovuzrozeného” Slunce. Pokud se nebudete moct účastnit pondělní informační schůzky, můžete přijít v úterý v 7:30 až na vámi zvolené místo jeruzalemské linie.